Твердохліб Олена АнатоліївнаНачальник відділу збору безпечних відходів

Адреса
м.Харків, вул.Тракторна 12 А
Години прийому:
вівторок з 9-00 до 12-00

Посадові обов’язки

_
  • здійснює керівництво діяльністю Інспекції;
  • несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього завдань, реалізацію його повноважень, дотримання трудової дисципліни;
  • веде особистий прийом громадян;
  • інформує територіальну громаду м. Харкова з питань, віднесених до компетенції Інспекції;
  • здійснює інші повноваження, покладені на нього відповідно до чинного законодавства України;
  • посадових осіб Інспекції призначає на посади і звільняє з посади директор підприємства;
  • посадові особи Інспекції мають службове посвідчення та форменний одяг, зразки та порядок видання яких затверджуються окремим наказом директора підприємства.

Про вагомий напрямок підприємства

_

Харків – обласний центр України, який недаремно носить титул “Український мегаполіс”, – є гігантом вітчизняної промисловості, великим освітнім і культурним центром.

У Харкові спостерігається поступове збільшення обсягів утворення та накопичення відходів виробництва і споживання, що є одним з головних чинників забруднення навколишнього середовища і негативного впливу на всі його компоненти, а також на здоров’я населення.

У сучасних умовах надзвичайно актуальною є проблема роздільного збору твердих побутових відходів (далі – ТПВ).

З 1 січня 2018 встановлено заборону на поховання не перероблених (необроблених) побутових відходів.

Система роздільного збору ТПВ (ПЕТ-контейнера) дозволяє найбільш якісно вилучати вторинну сировину з потоку ТПВ. Це зменшує кількість відходів, що підлягають захороненню, сприяє вирішенню екологічних, соціальних проблем.

Програма поводження з побутовими відходами – це комплекс взаємопов’язаних і узгоджених у часі заходів: організаційних, технологічних, технічних, ресурсозберігаючих, екологічних, санітарно-гігієнічних, фінансово-економічних, соціальних, інформаційних, освітньо-виховних тощо,спрямованих на вирішення проблем сфери поводження з побутовими відходами в Харкові.

Якість поділу сміття залежить від активності і свідомості учасників процесу на всіх етапах. Поділ сміття знаходиться під відповідальністю кожного окремо взятого жителя Харкова. Дійсно, щоб система роздільного збору ТПВ приносила очікувані результати, необхідна активна участь кожного, хто викидає сміття.

Зараз по місту встановлено 1400 конт для роздільного збору ТПВ в розрізі дев’яти районів м.Харкова (Шевченківський, Київський, Холдногорскій, Ново-Баварський, Індустріальний, Московський, Немишлянська, Основ’янський, Слобідської), але це тільки начало.Планіруется установка ПЕТ контейнерів в кожному дворі багатоповерхового будинку з прив’язкою до кп для зручності жителів розділяти ТПВ, а так само в приватному секторі м.Харкова.

Першочерговим завданням відділу є установка і забезпечення своєчасного обслуговування контейнерів для роздільного збору ТПВ.

Кожен житель повинен усвідомити важливість цієї проблеми. Досить у міру можливості застосовувати принцип роздільного збору відходів в своєму домогосподарстві.

Правила благоустрою території м. Харкова

_

Законодавчі та нормативно-правові акти

_